Należy mieć świadomość, że obecnie wybór stroju kąpielowego nie jest tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy wiedzieć, jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu jabłko

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to sylwetka, która będzie determinowała brzuszek. W zdecydowanej większości przypadków panie mają zgrabne nogi, ładny biust i proporcjonalne ramiona. Przedstawicielka płci pięknej powinna podkreślić wszystkie swoje atuty. Rekomendowane jest również, by oponka w talii została pozostawiona w cieniu.

Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w strój w stylu retro. Warto również rozejrzeć się za kostiumem o kopertowym kroju. z wyciętym dekoltem. Można także postawić na strój dwuczęściowy. Należy stawiać na majtki z wysokim stanem. Świetną opcją będzie także stanik na szerokich ramiączkach. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się ciemna kolorystyka.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu klepsydra

Kobiety, które są zbudowane proporcjonalnie i posiadają ramiona tej samej szerokości, co biodra, nie powinny mieć większych problemów z zakupem stroju. Przedstawicielki płci pięknej powinny przede wszystkim stawiać na proporcje. Rekomendowane jest unikanie ciężkiej optycznie góry z lekkim dołem.

Panie powinny eksponować figurę w skąpym bikini. Warto zaopatrzyć się w jednoczęściowe kostiumy lub wycięte monokini. Ponadto kobiety posiadające omawiany typ figury mogą zaszaleć z detalami czy printami. Doskonałym przykładem może być ozdobny pasek z klamerką w talii.

Stroje kąpielowe dla sylwetki typu kolumna

W omawianym typie figury ręce i ramiona będą tej samej szerokości. Przedstawicielka płci pięknej nie ma niestety talii osy. Celem powinno być przede wszystkim stworzenie złudzenia talii. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli znanych producentów w różnych wariantach. Oznacza to, że praktycznie każda kobieta bez względu na preferencje znajdzie kostium idealny do swoich potrzeb.

Panie, które gustują w strojach jednoczęściowych powinny postawić na model z dekoltem, a także kontrastowymi panelami, które biegną w poprzek. Rekomendowane jest zwrócenie szczególnej uwagi na drapowania zebrane na linii pasa, a także różnego rodzaju wiązania. Z kolei kobiety preferujące bikini mogą zaopatrzyć się w model, który doda sylwetce objętości. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się majtki z frędzlami czy biustonosz z falbankami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Comments are closed.

domains.pl zobacz https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/