Urządzenia do obrazowania, analizy i diagnostyki skóry dla lekarzy i kosmetologów, skutecznie pomagają pacjentom ze świadomością stanu ich twarzy. Dzisiejsza technologia pozwala na dokładne wykorzystanie jej w medycynie estetycznej i kosmetologii. PCZK – sklep z urządzeniami kosmetycznymi – znacząco wyróżni Twój salon na tle konkurencji, poprzez zastosowanie nowoczesnych i skutecznych terapii estetycznych. Umów się na bezpłatną prezentację wybranego sprzętu i zobacz na własne oczy jego fantastyczne funkcje i możliwości.

Linia LUMISCAN – urządzenia do diagnostyki skóry

Poszukujesz najnowocześniejszej technologii do diagnostyki skóry? LUMISCAN wyraża więcej niż słowa. Obrazowanie skóry to skuteczna forma skanera, który uświadamia, z jakimi problemami skórnymi zmaga się pacjent. Lekarz i kosmetolog mają możliwości obrazowej konsultacji, dzięki której zostaje przeprowadzona komputerowa analiza podstawowych parametrów skóry. LUMISCAN to doskonałe narzędzie dla nowoczesnych salonów kosmetycznych. Więcej na temat tego innowacyjnego urządzenia przeczytasz na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-do-medycyny-estetycznej/urzadzenia-do-diagnostyki-skory.html

Zabiegi z efektem WOW – trafiona inwestycja, która zwiększa zyski i przynosi satysfakcję

PCZK od 10 lat pomaga budować znaczenie marki salonów kosmetycznych w Polsce, dostarczając urządzenia HI-TECH dla wartościowych przedsiębiorców. Sprzęt kosmetyczny nowej technologii, wykorzystywany w medycynie estetycznej i kosmetologii, pomaga czerpać przyjemność i oferować pacjentom najwyższy standard obsługi i zabiegów. Profesjonalna aparatura kosmetyczna, która cechuje się wysoką skutecznością, w postaci urządzeń do modelowania sylwetki, usuwania owłosienia czy odmładzania twarzy, zaspokoi potrzeby klientów. Nie czekaj dłużej i umów się na bezpłatną prezentację w Twoim salonie!

 

Comments are closed.