Remont mieszkania to świetny czas na to, aby zmienić meble i na nowo przyjrzeć się możliwościom danego mieszkania czy domu. Wiele osób rezygnuje dzisiaj z klasycznych, gotowych kompletów meblowych, zamiast tego wybierając szafy na zamówienie. Szafy tego typu dopełniają wnętrza, pozwalają na wykorzystanie ich pełnego potencjału. Jak tworzone są takie szafy?

Szafy na zamówienie – pełna dowolność w aranżacji!

Szafy na zamówienie tworzą zupełnie nową jakość mebli w naszych domach – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości szaf. Meble takie projektowane są na konkretne zamówienie, są więc idealnie dopasowane do danych potrzeb. Atutem szafy na zamówienie jest bez wątpienia fakt, że może być ona idealnie dopasowana do istniejącej już zabudowy pomieszczenia. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów i dekorów szafa idealnie wpisze się w konkretne wnętrze. Szafy tego typu do idealnie rozwiązanie dla problematycznych wnęk i skosów – dzięki nim możliwe jest zabudowanie takiej przestrzeni i wykorzystanie jej potencjału. Dodatkowo szafy na zamówienie pozwalają na stworzenie mebla idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Jak szafy na zamówienie są projektowane?

Szafy na zamówienie z wybranych materiałów

Stworzenie szafy na zamówienie rozpoczyna się od dokładnych pomiarów miejsca, gdzie ma ona stać. Kolejny krokiem jest wybór materiałów (płyty meblowe laminowane, akrylowe, lakierowane, lite drewno, sklejka), kolorów, dekorów, elementów dekoracyjnych. Wraz z architektem klient projektuje wnętrze szafy w oparciu o własne potrzeby. Na projekcie rozmieszcza się półki, szuflady, drążki. Konieczne jest też wybranie akcesoriów wewnętrznych. Finalny etap pracy to cięcie płyt oraz montaż.

 

Comments are closed.

zobacz iq.org trzaikrajobraz.pl